irinazvyagina (irinazvyagina) wrote in debatepolitics,
irinazvyagina
irinazvyagina
debatepolitics

 • Mood:

Тимошенко в альянсі з опоблоком. Ширка на президентських виборах в Україні.Довірена особа кандидатки на посаду президента України Юлії Тимошенко Олексій Кучеренко проводить кампанію за зниження тарифів спільно з заступником голови «Партії миру» опоблоківця Вадима Новинського. Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях».

Публічну кампанію за зниження тарифів веде ГО «Тарифна мобілізація». Її співзасновники – екс-міністр ЖКГ в уряді Тимошенко Олексій Кучеренко й екс-прокурор із Донеччини Максим Гольдарб, який також є заступником голови «Партії миру». Її очолює голова депутатської фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді Вадим Новинський, – передає Громадське.

Гольдарб працював в органах прокуратури Донеччини, за часів президентства Віктора Януковича перевівся до Києва. Коли міністром оборони був Павло Лебедєв, Гольдарб став аудитором у Міністерстві оборони.

Спілка офіцерів публічно звертала увагу, що Максим Гольдарб може бути причетний до закупівлі палива для потреб армії за завищеними цінами, зазначають «Схеми». А Військова прокуратура порушувала кримінальну справу щодо недбалого ставлення Гольдарба до військової служби.

Олексій Кучеренко у коментарі журналістам зазначив, що співпраця із Гольдарбом – не політична. Подібну позицію озвучив і дим Новинський. Він вважає, що Кучеренко і Гольдарб співпрацюють як професіонали.

28 лютого програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» оприлюднила розслідування, у якому йшлося, що деякі громадяни України, які нібито жертвують тисячі гривень на діяльність партії «Батьківщина», про це навіть не здогадуються. Сама Тимошенко у відповідь заявила, що це підприємці платять через родичів.

Источник

Subscribe

promo debatepolitics october 21, 2018 01:24 15
Buy for 10 tokens
С 2005 года в России закрыто более 35 000 крупных и средних заводов. Вдумайтесь: каждый день включая выходные на протяжении 12 лет страна лишалась 8 заводов! За 20 лет Россия лишилась 38 000 крупных коллективных агрохозяйств. 5 колхозов в день! 39% оставшихся убыточны. За 20 лет Россия…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments