Lord Dreadnought (lorddreadnought) wrote in debatepolitics,
Lord Dreadnought
lorddreadnought
debatepolitics

Зеленський повертає старі кадри

Президент викидає прозахідних кадрів з державного апарату і замінює на тих, хто з легкістю розверне Україну рівно на 180 градусів – в бік Росії.

Прем'єр Денис Шмигаль заявив про можливість подачі води в окупований Крим: "Питання подачі води в окупований Крим – це не питання торгівлі з окупантом, це не питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які живуть в Криму. Неподання туди води призведе до гуманітарної катастрофи... Ми не перекриємо воду для українців... Ми не можемо не давати воду українцям". Новий глава МЗС Дмитро Кулеба додав, що це – інструмент деокупації. Мета – територіальна цілісність, все інше – предмет переговорів. Неясно лише, що саме, на думку Зе-команди, може бути предметом переговорів. А якщо Росія попросить повернення Януковича на посаду президента, суд на Майданом та військовими АТО/ООС, Пушиліна та Пасічника на посади голів Донецької та Луганської ОДА, пам'ятник Гіві та Моторолі замість Леніна на Бесарабці?

Цілком очевидно, що Шмигаль та його кабінет – це технократи "чего изволите". Якщо буде наказ рухатися в Митний союз з РФ, вони підуть туди з не меншим ентузіазмом, ніж в ЄС.

Не меншу тривогу викликають і новий очільник Міноборони Андрій Таран та міністр у справах ветеранів Сергій Бесараб. Обидва – типові радянські військові кар'єристи з тих, які також виконуватимуть наказ. Якщо накажуть йти в НАТО – підуть, а якщо в ОДКБ – теж підуть.

А головне – всі вони вже найближчим часом зіткнуться з гострою нестачею грошей. Після демаршу Зеленського проти Заходу, влада зіткнеться з ще більшими фінансовими проблемами. Якщо до сьогодні Вашингтон їх тримав на короткому фінансовому повідку у вигляді ОВГЗ, то зараз він посадить цю владу на голодний пайок. Зеленський рано чи пізно піде з простягнутою рукою до Путіна, де цього давно чекають. Тоді ми й дізнаємося, що для цієї влади є предметом переговорів, а що ні. Час X ближчий, ніж багато хто уявляє.
Tags: Зеленський повертає старі кадри
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo debatepolitics october 21, 2018 01:24 15
Buy for 10 tokens
Путинские реформаторы вот уже несколько лет истошно призывают страну затянуть пояса. И затягивание поясов идет весьма энергично. Порой кажется, что они затягиваются не на животе, а на горле огромной и еще совсем недавно, на нашей памяти развитой, благополучной и, несмотря на хронические…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments