Lord Dreadnought (lorddreadnought) wrote in debatepolitics,
Lord Dreadnought
lorddreadnought
debatepolitics

Проект "молоді технократи" провалився. Тепер в Україні буде уряд олігарха Ахметова.Картинки по запросу "Денис Шмигаль + лялька олігархів"

Проект "молоді технократи" провалився і сьогодні був закритий. У Раді проголосували новий склад Кабміну під керівництвом Дениса Шмигаля, кандидата від олігарха Ахметова.

Невідомі країні прізвища нових міністрів коментувати бажання немає. Лише про два призначення, показові особисто для мене – міністр ветеранів і міністр оборони. Сергій Бессараб і Андрій Таран. Бессараб – хоч і "медійний генерал" від влади, але не ветеран зовсім. Заступник нач. Генштабу з часів Муженка. Ставленик від "афганця" Куніцина через Єрмака. Військові згадують його по заборонах відкривати вогонь у відповідь та виходити в розвідку. Таран був представником України в СЦКК і Мінську, послідовний прихильник Мінських перемовин. І перший, і другий, скоріш за все, "генерали миру", сподіваються на розведення і перемовини. Тобто, як мінімум політика і риторика стосовно фронту залишається без змін.

Гідних і заслужених людей, які довели компетентність у сферах своїх нових міністерств знову немає. Змінилися прізвища, але не курс і не пріоритети. Скоріше навпаки: капітуляцію, продаж землі та підприємств, втягування країни в енергетичну залежність від РФ і фінансову від Заходу нові "спеціалісти" Зеленського лише посилять. Інакше навіщо він ще їх поставив?

Новий прем'єр сьогодні з трибуни сказав, що "це не уряд технократів, це уряд для людей". Ну що ж, росіяни, україн
Tags: Уряд олігарха Ахметова
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo debatepolitics october 21, 2018 01:24 15
Buy for 10 tokens
С 2005 года в России закрыто более 35 000 крупных и средних заводов. Вдумайтесь: каждый день включая выходные на протяжении 12 лет страна лишалась 8 заводов! За 20 лет Россия лишилась 38 000 крупных коллективных агрохозяйств. 5 колхозов в день! 39% оставшихся убыточны. За 20 лет Россия…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments