Lord Dreadnought (lorddreadnought) wrote in debatepolitics,
Lord Dreadnought
lorddreadnought
debatepolitics

ЛГБТ парад та "життя по-новому” від Порошенка.

Originally posted by lorddreadnought at ЛГБТ парад та "життя по-новому” від Порошенка.


У ЗМІ з'явилася інформація, що фронтовиків, які публічно відмовилися охороняти гей-парад, заднім числом звільняють із рядів поліції. У цьому можна побачити символічний підсумок ілюзій щодо Майдану.

У своїй книжці “Майдан. Хроніки недореволюції” я запропонував виділяти три дискурси Майдану: дискурс націоналістичної революції (його, відповідно, представляли націоналісти), дискурс “Євромайдану” (його носії — тодішня ліберальна опозиція та “діджеї” на кшталт Руслани) та дещо еклектичний дискурс “просто Майдану” (сукупність ідей та почувань, які мотивували пересічних учасників акцій протесту). Цьогорічний гей-парад — це свідчення того, що переміг саме “Євромайдан”. Перемогло збереження неоколоніального статусу сучасної України. Перемогла ліберально-олігархічна система.

У Майдані простежувалися консервативно-революційні риси. І справа не лише в тому, яку роль у ньому відіграли націоналісти. Сама стихія боротьби виявляла собою щось архаїчне, традиційне, універсальне. Ідеалізм тих, які розпочали протистояння на Грушевського, був чимось радикально протилежним до вульгарності сучасної, ліберально-демократичної політики. Цей ідеалізм розгорівся ще більшим полум'ям під час війни на Сході.

Українцям практично невідомо, що багато з організацій секс-меншин вже давно планують не обороняти свої права, а наступати на права інших українців. Цитата з публічної промови однієї з основних організаторок гей-парадів Олени Шевченко: «Наша задача давно не только защитить права ЛГБТ-граждан. Это я бы сказала даже вторичное. Мы должны уничтожить гетеросексуальную диктатуру в обществе. В первую очередь речь идет о необходимости введения толерантного обучения в школах. Необходимо дать детям знать, что понятия “нормальная семья” не существует. Это гетеросексуальные предрассудки. Барьер лжи и дискриминационной пропаганды по сути. Лишь когда ребенок будет знать о семьях геев и лесбиянок – общество можно будет считать полноценным.»

Зараз же люди, які пройшли Майдан та війну, мають спостерігати, як представники ЛГБТ-організацій відпрацьовують гранти і під веселковими прапорами крокують Києвом. І це на тлі того, що жертовно пролиту на Донбасі кров змили у помийну яму Мінських домовленостей.

Націоналістичний Майдан не переміг. Так само не переміг і Майдан пересічних учасників акцій протесту. Адже “життя по-новому” від Порошенка виявилося не кращим за “покращення вашого життя вже сьогодні” від Януковича.

Перемогу здобув саме “Євромайдан”. І в межах цієї перемоги немає місця для тих, хто ризикував собою заради вищих цінностей.

Щоправда, живемо в часи турбулентності. Ще не відомо, куди історія поверне завтра. Нахабство тих, хто діє від імені “Євромайдану”, мотивує до реваншу тих, хто сповідує зовсім інші цінності.

Джерело: http://blog.liga.net/user/izagrebelniy/article/22566.aspxSubscribe

Recent Posts from This Community

promo debatepolitics октябрь 21, 2018 01:24 15
Buy for 10 tokens
Путинские реформаторы вот уже несколько лет истошно призывают страну затянуть пояса. И затягивание поясов идет весьма энергично. Порой кажется, что они затягиваются не на животе, а на горле огромной и еще совсем недавно, на нашей памяти развитой, благополучной и, несмотря на хронические…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments